V Ý S L E D K O V Á   L I S T I N A

veřejné porovnávací soutěže plastikových modelářů


MODEL SHOW 2007

O CENY MODELCLUBU ČESKÁ LÍPA


Datum a místo konání:

sobota 20. října v Domě dětí a mládeže Libertin v České Lípě


Ředitel soutěže: Lubomír KOPAL

Hlavní pořadatel: Marie VASMANSKÁ

Přejímka modelů: Petr MRŇÁK a Pavel MAZAČ

Komise rozhodčích: Jaromír VESECKÝ (hlavní – PMK´95 Děčín)

                                     Jiří BRŮNA (Modelclub Č.Lípa)

                                     Vladislav SEIDL ( MK´518 Děčín)

                                     Jakub FLORIÁN (KPM Ostrava)

                                     Petr POLEDNÍK (KPM Ostrava)


KATEGORIE: I.a letadla 1:32

Zvláštní ocenění Petr ŠULC PMK´95 Děčín F – 15C IZR

                              Petr ŠULC PMK´95 Děčín F4E Phanton TM

KATEGORIE: I. b letadla 1:48

1. Jiří BRŮNA                  MC Česká Lípa               3x Albatros WWI

2. Vladislav SEIDL           MK´518 Děčín                A-4F Skyhawk

3. Ladislav KOPECKÝ       MC Česká Lípa                Jak-3

4. Zdeněk SVOBODA       MK´518 Děčín                Avro 504K CX

5. Jiří BRŮNA                  MC Česká Lípa               F-104+F-16 TM

KATEGORIE: I. c letadla 1:72

1. Vladislav SEIDL         MK´518 Děčín                 A-7E+CH-54A

2. Lukáš BROUSIL         Litoměřice                       F4E+F16D Barak IZR

3. Jiří VOTÁPEK             MK´518 Děčín                 P38 Lightning

4. Roman KOUT             MK´518 Děčín                FW-190+Me-109

5. Vladislav SEIDL         MK´518 Děčín                F7U-3P

6. Zdeněk SVOBODA     MK´518 Děčín                Albatros D.V

7. Lukáš BROUSIL         Litoměřice                      F-18E

8. Miloslav BROUSIL      Litoměřice                      Spitfire Mk.IX

9. Vladislav SEIDL          MK´518 Děčín               Tornado TM

10. Zdeněk SVOBODA     MK´518 Děčín              Junkers D.I

11. Lukáš BROUSIL        Litoměřice                     F-16A+P-51D

12. Miroslav KELEŠI       PMK´95 Děčín              Mig-21MF

13. Jiří ŠREIBER             PMK´95 Děčín J           AS-39 Grippen

14. Jiří ŠREIBER             PMK´95 Děčín              La-5FN

15. Marie VASMANSKÁ   DDM Libertin Č.Lípa   Tornado (1:100)

Zvláštní ocenění pro všechny zúčastněné žáky:

1. Tomáš SVOBODA     MK´518 Děčín             Fok.Dr.I+P-51C st.žák

2. Lukáš SVOBODA       MK´518 Děčín            Ju-87 Stuka ml.žák

3. Lukáš HAVLÍK            DDM  Libertin Č.Lípa Spitfire Mk.I ml.žák

4. Tomáš SEHNAL        DDM Libertin Č.Lípa  F4U Corsair ml.žák

Vítězem a držitelem Putovního poháru Crystalexu pro rok 2007 se stal pan Zdeněk SVOBODA z MK´518 Děčín s modelem Avro 504K od v.d.SMĚR-Praha v kategorii I.b!

Cenu za nejlepší model letadla Izraelského letectva věnovanou sponzorem PVOs.r.o. Zákupy získal pan Lukáš BROUSIL z Litoměřic za model F-4E PhantomII v kategorii I.c!

Pan Petr ŠULC a pan Miloslav BROUSIL v dalším pořadí obdrželi diplomy a věcné ceny.

Cenu v soutěži ČLDÚ-modelářské lize o nejlepší model JAS-39 Grippen získal od sponzora PVOs.r.o. Zákupy pan Jiří ŠREIBER z PMK´95 Děčín.

Absolutním vítězem a držitelem putovního CRYSTAL CUPU za nejlepší model letadla
(kategorie I.) se stal pro rok 2007 pan Vladislav SEIDL z MK´518 Děčín s modelem A-7E

Corsair II!


KATEGORIE: II.a boj.technika 1:35

1. Jakub FLORIAN                 KPM Ostrava               TigerI + Hetzer

2. Petr POLEDNÍK                  KPM Ostrava               PzKpfw.IV

3. Milan TOMČÍK                     Svoboda n/Ú.              M-48 Patton

4. Petr ŠULC                           PMK´95 Děčín             TigerI (1:48)

5. Tomáš BOLINA                  Rumburk                      SturmT.+SturmG.+Famo

6. Martin ZABÁK                      MK´518 Děčín              Hetzer (1:48)

7. Petr ŠULC                           PMK´95 Děčín              Tiger I

8. Josef GAŽÍK                       MC Česká Lípa              M1025 Humvee

9. Milan TOMČÍK                   Svoboda n/Ú.                  Sturmgeschutz

10. Martin ZABÁK                  MK´518 Děčín                 TigerI 

11. Radek KUNT                  MC Česká Lípa                TigerFerdinand

Zvláštní ocenění:

Václav CHLAN Varnsdorf Amer.tahač+návěs (1:24)

Lukáš HAVLÍK DDM Libertin Č.Lípa M-60A1 ml.žák

Daniel HLAVATÝ DDM Libertin Č.Lípa SF-928 Truck ml.žák

KATEGORIE: II.b boj.technika 1:72

1. Tomáš SMETANA              PMK´95 Děčín                    GMC+O.Blitz+Stuart

2. Josef GAŽÍK                        MC Česká Lípa                  JagdTiger+Maus

3. Tomáš SVOBODA             MK´518 Děčín                     Pz.IIIL+T-34/76 ml.žák

4. Daniel HLAVATÝ                DDM Libertin Č.Lípa          PantherA ml.žák

5. Michal ZEMAN                    KVH Česká Lípa                 Famo

6. Luboš Kopal                      MC Česká Lípa                   TigerI (1:144)


1. ročník Českolipského TigerMeetu vyhrál pan Jakub FLORIAN z Ostravy s modelem
TigerI (kategorie II.a)! Na dalších místech se umístili pan Petr ŠULC s F-4E PhantomII (1:32) a pan Jiří BRŮNA s modely F-104 a F-16 (1:48). Všichni účastníci TM dostali Účastnický list a nejlepších osm soutěžících „tygří“ vázy věnované sponzorem a.s.Crystalex Nový Bor.


KATEGORIE: DIORÁMA s bojovou technikou

1. Bohuslav NAJBRT                 KVH Česká Lípa                Varšava

2. Milan KRNÁČ                          MK´518 Děčín                    F-815+550+nakl.

3. Milan TOMČÍK                         Svoboda n/Ú.                     Afrika Corps

4. Josef GAŽÍK                            MC Česká Lípa                  Wo ist der Notorik

5. Milan TOMČÍK                         Svoboda n/Ú.                     Famo in action

6. Milan TOMČÍK                         Svoboda n/Ú.                     Polní opravna

7. Milan TOMČÍK                         Svoboda n/Ú.                     Zajíc na jehličí TM

8. Jan ČERNÝ                             PMK´95 Děčín                    Neprojede (1:72)

Zvl. ocenění: Tomáš SEHNAL DDM Libertin Č. Lípa U.S. tank ml.žák

KATEGORIE: FIGURY

1. Josef GAŽÍK                            MC Česká Lípa                   Boris Safonov

2. Martin ZABÁK                          MK´518 Děčín                      Farmář

3. Jakub FLORIÁN                      Ostrava                                 Pouštní hlídka


KATEGORIE: LODĚ

Zvláštní ocenění pro oba soutěžící:

Zdeněk SVOBODA                     MK´518 Děčín                      Cutty Shark

Lukáš HAVLÍK                             DDM Libertin Č. Lípa          Missouri ml.žák


DIVÁCKÁ SOUTĚŽ:

1. Milan TOMČÍK                        Svoboda n/Ú.                       Dior. Famo in action

2. Václav CHLAN                        Varnsdorf                             pap.model:Lokomotiva OC-49

3. Milan TOMČÍK                        Svoboda n/Ú.                       Dior. Polní opravna


Absolutním vítězem a držitelem MPM-Hramo Trophy (vyhlašovaný již X. ročník memoriálu pana Martina BAKUSE) za nejlepší model s bojovou technikou se stal pro

rok 2007 pan Jakub FLORIÁN z Ostravy s modelem Hetzer (1:35)!



Proti vyhlášeným výsledkům nebyl vznesen žádný protest.



Sponzoři akce: EGERMANN s.r.o. Nový Bor

a.s. CRYSTALEX Nový Bor

PVO s.r.o. Zákupy

DDM Libertin Česká Lípa

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one