V Ý S L E D K O V Á         L I S T I N A

veřejné soutěže plastikových modelářů


O CENY MODELCLUBU ČESKÁ LÍPA


Datum a místo konání:

sobota 24. března 2007 v Domě dětí a mládeže Libertin v České Lípě


Ředitel soutěže: Lubomír KOPAL

Hlavní pořadatel: Marie VASMANSKÁ

Přejímka modelů: Petr MRŇÁK a Pavel MAZAČ

Komise rozhodčích: ing. Zdeněk RYDYGR (hlavní - MC Č. Lípa)

Jiří VOTÁPEK (PMK´95 Děčín)

Miroslav KELEŠI (PMK´95 Děčín)

Pavel ZABÁK (PMK´95 Děčín)

Jakub FLORIAN (Old Stars Ostrava)

modely hodnoceny srovnávací metodou LÍBÍ – NELÍBÍ bez rozdílu věkových kategorií

 


KATEGORIE: I. b letadla 1:48

1. Ladislav KOPECKÝ   MC Č. Lípa             P-40N Curtiss

2. Zdeněk SVOBODA    PMK´95 Děčín       Avro 504K (v.d.Směr)

3. Jiří ŠREIBER             PMK´95 Děčín      Fok. D.VII (v.d.Směr)

O Putovní pohár Crystalexu (Nejlepší model kat. Ib od v. d. SMĚR – Praha) se bude opět soutěžit na říjnovém MODELSHOW!

KATEGORIE: I. c letadla 1:72

1. Tomáš UHER            Mimoň                 OH-13S+AH-1G

2. Miroslav BROUSIL     Litoměřice             F4D-1 Skyray

3. Zdeněk SVOBODA    PMK´95 Děčín        Albatros DV

4. Lukáš BROUSIL        Litoměřice             Mig-23

5. Jiří VOTÁPEK            PMK´95 Děčín       La-7

6. Zdeněk SVOBODA     PMK´95 Děčín       I-153

7. Jiří VOTÁPEK            PMK´95 Děčín       Bell XP-77

8. Lukáš BROUSIL         Litoměřice            P-51D (Finsko)

9. Pavel ZABÁK             PMK´95 Děčín      Mig-3

10. Jiří ŠREIBER           PMK´95 Děčín        JAS 39A Grippen

11. Miroslav KELEŠI      PMK´95 Děčín       MIG-21bis (Finsko)

KATEGORIE: II. a bojová technika1:35

1. Jakub FLORIAN         Old Stars Ostrava    Hetzer

2. Petr POLEDNÍK         Old Stars Ostrava    Tiger I

3. Pavel ZABÁK             PMK´95 Děčín        Horch 1a

4. Martin ZABÁK            PMK´95 Děčín        KV-II

5. Tomáš BOLINA          Rumburk.               Stug IIIB (jun.)

6. Tomáš BOLINA          Rumburk                BR-52 (jun.)

7. Martin ZABÁK            PMK´95 Děčín        Marder II (jun.)

8. Rudolf KNOBLOCH     MC Č.Lípa               Pz.Kpfw.IVD

KATEGORIE: II.b boj. technika 1:72

1. Pavel ZABÁK              PMK´95 Děčín        Soubor modelů

2. Jiří VOTÁPEK             PMK´95 Děčín         Stug IV

3. Josef GAŽÍK               MC Č. Lípa             SdKfz.186

4. Jiří ŠLAMJAR             PMK´95 Děčín          Stug IV (jun.)

5. Jiří ŠLAMJAR             PMK´95 Děčín          Pz IV (jun.)

6. Zdeněk SVOBODA     PMK´95 Děčín          T-26

KATEGORIE: DIORÁMA s bojovou technikou

1. Milan KRNÁČ             PMK´95 Děčín           T138+ML20

2. Jakub FLORIAN          PMK´95 Děčín          Tiger

3. JOSEF GAŽÍK            MC Č. Lípa               Wo ist der Notorik

4. Martin ZABÁK            PMK´95 Děčín           Nesmrt. vzpomínka

5. Tomáš BOLINA          Rumburk                   Kursk 1943

6. Petr POLEDNÍK         Old Stars Ostrava       Sturer Emil

KATEGORIE: FIGURY

1. Josef GAŽÍK              MC Č. Lípa                 B.Safonov+Privat Sn.

2. Martin ZABÁK           PMK´95 Děčín             Feld Gendarmerie

3. Rudolf KNOBLOCH    MC Č. Lípa                 Gladiátoři

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one