V Ý S L E D K O V Á   L I S T I N A

veřejné porovnávací soutěže plastikových modelářů


O CENY MODELCLUBU ČESKÁ LÍPA


Datum a místo konání:

sobota 29. března 2008  v Domě dětí a mládeže Libertin v České Lípě


Ředitel soutěže: Lubomír KOPAL

Hlavní pořadatel: Marie VASMANSKÁ

Přejímka modelů: Petr MRŇÁK a Pavel MAZAČ

Komise rozhodčích:




KATEGORIE:   I.c- letadla 1:72

1. Tomáš Uher Mimoň A-37 Dragonfly
 2. Zdeněk Fabík
MK 518 Děčín
Nieuport Nie 17
 3. Jiří Votápek
MK 518 Děčín
UH-34D
 4. Zdeněk Svoboda
PMK 95 UL-DC
Junkers J 1
 5. Pavel Klouček
SPL Liberec
I-16 typ 24
 6. Miloslav Brousil
Lovosice
AV-8B Harrier plus
 7. Pavel Klouček
SPL Liberec
Junkers W-34
 8 Pavel Zabák
Mk 518 Děčín
Bf-109E
 9. Ladislav Kopecký
MC Č.Lípa
SB2C Helldiver
 10. Jiří Šreiber
PMK 95 UL-DC
Jas-39 Gripen
                 
KATEGORIE:   I.b- letadla 1:48

   1.   
Erwin Rochowanski        MK518 Děčín                   
A-4E Skyhawk
2. Lubor Man Mladá Boleslav Bf-1409G-6  + kolekce modelů
(Bf-109E, Bf-109F, Fw-190A3)
3. Lukáš Brousil Lovosice A-1 Skyraider
4. Jiří Brůna MC Č.Lípa Bristol F2B  + kolekce modelů
(2x Fokker D VII , Albatros D V)
 5. Michal Hradecký
Mladá Boleslav
He-178 V1 + kolekce modelů
(He-280 V2 , He-280 V7)
 6. Jaromír Vesecký
PMK 95 UL-DC
Bristol F2B
 7 Zdeněk Rus
MK 518 Děčín
F-4 U Corsair
 8. Jiří Šreiber
PMK 95 UL-DC
S.Triplane

KATEGORIE:   II.b- technika 1:35


     1.
Erwin Rochowanski              
MK 518 Děčín 
M52
2. Jakub Florian Ostrava Hetzer
3. Tomáš Bolina Rumburk Sturmgeschütz III + kolekce modelů
(Famo, Opel Blitz,Sturmtiger)
4. Josef Gažík MC Č.Lípa M 1025 HMMW
5. Rudolf Knobloch MC Č.Lípa KV-1C + kolekce modelů
(Sherman Mk.III, M4A1 Sherman)

KATEGORIE:   II.c- technika 1:72

1.    Jan Pavlík        MK 518 Děčín GMC 353
2. Jiří Votápek MK 518 Děčín Sdkfz 234/3
3. Pavel Zabák MK 518 Děčín Opel Blitz fuel + kolekce modelů
(Valentine MK.I,Pz.Kpfz. III.,
HMMWV,
4. Pavel Klouček SPL Liberec M4A3 Sherman
5. Josef Gažík MC Č.Lípa Sdkfz. 234/3

Kategorie - Figury

1. Tomáš Kůrka PMK 95 UL-DC Čínská Lady
  Tomáš Kůrka PMK 95 UL-DC Loupeživý rytíř
  Tomáš Kůrka PMK 95 UL-DC Německý důstojník
2. Josef Gažík MC Č.Lípa Obersturmführer
3. Martin Zabák MK 518 Děčín Alkoholička
4. Rudolf Knobloch MC Č.Lípa Římský pretorian
  Rudolf Knobloch MC Č.Lípa Římský pěšák
5. Jan Pilnaj Lovosice Führer
  Jan Pilnaj Lovosice Soldier
6. Marcela Floriánová Ostrava Rudý baron

Kategorie - Dioramata

1. Milan Krnáč MK 518 Děčín Tatra T 111
2. Josef Gažík MC Č.Lípa LO vz.37
3. Jakub Florian Ostrava Tiger I
4. Martin Zabák MK 518 Děčín Das Schwarze Schut
5. Michal Hradecký Mladá Boleslav B-33
6-8. Oto Kapoun Č.Lípa Market
6-8. Oto Kapoun Č.Lípa Sklad
6-8. Daniel Hlavatý PMK 95 UL-DC WWII bunkr
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one